• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

CANDOĞAN TEKSTİL KUMAŞ & PARÇA KUMAŞ ALIM SATIMI

05345513533 / 05524654460

Hakkımızda

İSTANBUL PARTİ KUMAŞ ALANLAR - CANDOĞAN TEKSTİL 

+905524654460

 +905345513533


Kumaş alan firmalar arasında,İstanbul çevresinde en iyi ve en yüksek fiyatlarla kumaş alan firmalar arasında bulunmaktadır.
.Her zaman yüksek fiyatlarla kumaş alan firma Doğan Tekstil; Yerinizden ya da kendi yerimizde kumaş alımı yapmaktadır..Sizde; İstanbul kumaş alan firma veya İstanbul'da kumaş alan firma arıyorsanız, Bizden kumaş fiyatları almadan kumaş satmayınız.
En güncel ve gündem kumaş fiyatlarımız için 05345513533 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Değerini düşürmeden kumaş fiyatı teklifleri vermekteyiz. İstanbul kumaş alanlar arasında En iyi fiyatla KUMAŞ ALAN FİRMA CANDOĞAN TEKSTİL'dir

Tekstil sektöründe Kumaş Alanlar adı altında zirvede bulunan kumaş alan firma olma özelliğini taşımak istediğinizde kesinlikle en iyi ürünleri tedarik etmeniz gerekecektir; Sektörde hedef yüksek başarı ise en kaliteli kumaş çeşitlerini bulmak ve üretmek zorundasınız. Bu bağlamda hedefinize ulaşarak kumaş sektöründe var olmayı sağlayabilirsiniz. Doğan Tekstil olarak tekstil piyasası içinde profesyonel hizmet vermek ve bu hizmeti ilkeli ve kaliteli olarak sürdürmektedir. Bunun için firmamıza güvenebilir ve tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Doğan Tekstil bu konuda en titiz ve en kaliteli hizmetleri vermenin gururu içindedir. Sektörde en kaliteli ve konusunda tecrübeli kadromuz sizlere en iyi şekilde hizmet vermekte kumaş alanlar içerisindeki en iyi faaliyetleri sürdürmektedir. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımız her geçen gün artmakta olup piyasa içindeki başarımız her daim yükselmektedir.
Profesyonel kumaş alımı hizmeti içerisinde siz değerli müşterilerimize profesyonel kumaş alan firma olarak hizmet veriyoruz. Kumaş alanlar arasındaki farkımız verdiğimiz en yüksek kumaş fiyatları ile göz doldurmakta ve kalitemizi her geçen gün arttırmaktadır.

ADRES 

MEVLANAKAPI MAHALLESİ GÜHERCİLER SOKAK NO 6/B FATİH İSTANBUL

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.62898.6635
Euro10.122010.1626